big ben

POWRÓT DO menu

Pytania

Od początku naszej działalności czyli od blisko 23 lat zadajecie nam Państwo wiele pytań, poniżej zebraliśmy odpowiedzi na te, pojawiające się najczęściej.

Jak szybko otrzymam odpowiedź na zapytanie ?
Na pytania klientów odpowiadamy w sposób ciagły. Średni czas oczekiwania wynosi zaledwie 40 minut.

Czy macie jakiś gotowy cennik ?
Napisanie opracowania naukowego w zależności od jego typu, ilości stron a także dostępności materiałów wymaga różnego nakładu pracy. Publikowanie gotowych cenników pozostawiamy sprzedającym gotowe prace, często pod pozorem ich pisania. U nas możesz liczyć na poważne traktowanie i indywidualną wycenę Twojej pracy.

Co sprawia iż Wasza oferta jest inna od wszelkich dostępnych na rynku ?
Rożnic jest kilka :
1. Prowadzimy legalną działalność gospodarczą - nie ryzykujecie Państwo przelewając pieniądze na prywatne konta bankowe tak jak ma to miejsce bardzo często
w przypadku innych ofert.
2. Nie zatrudniamy współpracowników - nie powierzamy Państwa zleceń ani danych osobom niekompetentnym i niesprawdzonym. Tekst "zatrudnimy współpracowników" jest praktycznie nagminny u innych piszących.
3. Można porozmawiać z nami osobiście lub telefonicznie. Częstą praktyką jest zasłanianie się rzekomą pracą w bibliotekach jako powodem nieodbierania telefonów od klientów. Nie jesteśmy do końca przekonani czy wynika to bardziej z niekompetencji czy z faktu działania w szarej strefie. Pozostawimy takie zachowanie bez dalszego komentarza.

4. Na pierwszym miejscu stawiamy jakość i oryginalność prac na próżno szukać u nas cudownych promocji, oferty prac magisterskich w cenie 600-1000 PLN czy okazjonalnych rabatów. Oczekujących cudów niestety musimy rozczarować - "kopiuj-wklej" niestety nie pod tym adresem.
5. Wszyscy nasi redaktorzy posiadają tytuł doktora w swoich dziedzinach oraz wieloletnie doświadczenie w pisaniu prac. Realizujemy tylko zlecnia w dziedzinach w których się specjalizujemy.
6. Gwarantujemy całkowitą oryginalność opracowań
i brak plagiatu.

W jakiej formie otrzymam zamówione opracowanie ?
Standardowo wysyłamy dwa pliki (word oraz pdf). Na życzenie możemy zapisać zamówiony materiał praktycznie w każdym innym formacie.